Ucz się od najlepszych na żywo

O warsztatach

Nadchodzące warsztaty

dr Andrzej Śliwierski

Jak pracować z PTSD metodą przedłużonej ekspozycji i przetwarzania poznawczego?

dr n. społ. Magdalena Markowska

Jak diagnozować i różnicować zaburzenia ze spektrum autyzmu u dzieci i młodzieży w oparciu o najnowsze wytyczne?

Małgorzata Łuba

Jak pracować interwencyjnie i terapeutycznie z nastolatkiem i młodym dorosłym w kryzysie samobójczym?

dr n.med. i n. o zdr. Armen Mekhakyan

Jak wykorzystać film w pracy terapeutycznej z parami?

Aleksandra Defranc

Terapia schematu: zaawansowane techniki pracy terapeutycznej z pacjentami z zaburzeniami osobowości

dr Bartosz Zalewski

Jak prowadzić sesję terapii par? Praktyczne wprowadzenie, krok po kroku do terapii par

dr hab. n. społ. Grzegorz Iniewicz

Jak pracować terapeutycznie z osobami należącymi do płciowych, seksualnych i relacyjnych różnorodności?

dr n. med. Marta Maryl

Jak wykorzystywać symbole, metafory, bajki i sny w psychoterapii? Warsztat terapeutyczno-szkoleniowy prowadzony metodą psychodramy.

prof. Jacek Szczepkowski

Jak pracować z uzależnioną młodzieżą metodą terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR)?

Już wkrótce!

Tytus Koweszko

Psychodynamiczna interwencja terapeutyczna w kryzysie suicydalnym

Tomasz Bilicki

Interwencja kryzysowa – poziom zaawansowany

O Szkole Psychoterapii Dialog

Pytania i odpowiedzi

Czy warsztaty są certyfikowane?

Tak, wszystkie warsztaty organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat otrzymuje się po zakończeniu warsztatów.

Za zakup warsztatu/warsztatów organizowanych przez Szkołę Psychoterapii Dialog można otrzymać fakturę.

Za warsztaty można zapłacić w dowolny sposób m.in. blikiem, przelewem online, kartą płatniczą, PayPro, Google Pay, Apple Pay i inne.

Niestety nie ma możliwości nagrywania warsztatów.