Superwizorka i terapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Praktyczny warsztat, na którym dowiesz się, jaki wpływ na psychikę i na mózg ma trauma rozwojowa (między innymi tak nazywana), czyli powtarzające się negatywne wydarzenia (głównie związane z bliskimi relacjami) w okresie dziecięcym. Podczas warsztatu dowiesz się, jaki wpływ mają wydarzenia z dzieciństwa na funkcjonowanie w życiu dorosłym (na relacje, funkcjonowanie, emocje, reakcje i wiele więcej), oraz nauczysz się, jak konstruować relację terapeutyczną z pacjentem i jak pracować, by te urazy mogły doznać uzdrowienia. Warsztat umożliwi Ci również przedstawienie własnego materiału klinicznego i pracę nad nim.
certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna, psychotraumatolożka i superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologii;
Superwizorka i terapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
➡️ Nauczycielka w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Trójmieście.
➡️Autorka wykładów, artykułów i szkoleń – szczególnie w temacie złożonej traumy relacyjnej.
➡️W obszarze zainteresowań prowadzącej jest przede wszystkim tematyka szeroko rozumianej traumy – szczególnie traumy złożonej, zaburzeń dysocjacyjnych, złożonego zespołu stresu pourazowego W pracy klinicznej dużą wagę przykłada do historii dzieciństwa, konieczności przepracowania traum rozwojowych oraz traum transgeneracyjnych, jako drogi do odzyskania równowagi psychicznej.
🟡 Dowiesz się, jak powstaje i jaki wpływ na funkcjonowanie (od układu nerwowego po zachowanie) ma trauma relacyjna
🟡 Nauczysz się, jak w praktyce pracować z pacjentami z cPTSD wykorzystując korektywną relację terapeutyczną
🟡Dowiesz się, jakie są i jak działają mechanizmy związane z traumą
Jako uczestnik otrzymasz certyfikat uczestnictwa wydany przez Szkołę Psychoterapii Dialog.
Zapisz się na warsztat, jeśli jesteś psychoterapeutą, psychologiem lub przygotowujesz się do wykonywania tych zawodów i chcesz nauczyć się dobrze pracować z pacjentami z tzw. traumą relacyjną – cPTSD (To najczęstszy rodzaj traumy z jakim będą mierzyć się Twoi pacjenci.).
Na warsztat zapraszamy Cię niezależnie od nurtu terapeutycznego, w którym pracujesz. Warsztat oparty będzie o myśl psychoanalityczną i najnowsze badania neuronauki, których założenia i przesłanie są na tyle uniwersalne, że będziesz mógł je zastosować niezależnie od własnej metody pracy.