Jak wykorzystywać symbole, metafory, bajki i sny w psychoterapii? Warsztat terapeutyczno-szkoleniowy prowadzony metodą psychodramy.

Warsztat stacjonarny
dla psychologów i psychoterapeutów

   25 – 26.05.2024 (weekend)

   sobota, 9:00 – 17:00, niedziela 9:00 – 17:00

   19 godzin szkoleniowych

  Puławska 111B, Warszawa >info<

   18 osób w grupie

    990 zł     

 

Warsztat polega na poznaniu i nauce metod pracy terapeutycznej, które pozwalają uzyskać wgląd i zrozumienie własnych doświadczeń i emocji, przy użyciu innych technik i narzędzi, niż typowo stosowane w psychoterapii.

Prowadząca

Prowadząca - Marta Maryl

Marta Maryl

dr n. med.

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; terapeutka, trenerka psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy.

 „Bardzo cenię dr Maryl za profesjonalizm, ale także za cenne rady praktyka – to już kolejne moje szkolenie z Panią doktor.”

Czego się nauczysz?

🔸Otrzymasz praktyczne wprowadzenie i metody wykorzystania technik pracy z metaforami, symbolami, bajkami i snami w twojej pracy jako psychoterapeuta/tka

🔸Doświadczysz pracy terapeutycznej, która zaangażuje całe twoje ciało, kreatywność i spontaniczność

🔸Będziesz miał/a szansę uzyskać większą świadomość swoich potrzeb, ograniczeń, wartości, oraz chęci i niechęci, które może były dla ciebie od dawna ukryte

CERTYFIKAT

Jako uczestnik otrzymasz certyfikat uczestnictwa wydany przez Szkołę Psychoterapii Dialog, który zaliczany jest przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne do niezbędnych godzin doświadczenia własnego na potrzeby otrzymania certyfikatu psychoteraputy.

W trakcie warsztatów…

Nauczysz się

1. Nowych technik terapeutycznych

Podczas warsztatu będziesz wprowadzony/a w nowe techniki terapeutyczne, a także otrzymasz wskazówki dotyczące ich praktycznego zastosowania w Twojej pracy. Dodatkowo będziesz miał/a okazję doświadczyć skuteczności tych technik poprzez praktyczne ćwiczenia, zarówno indywidualnie, jak i w ramach pracy terapeutycznej w grupie.

Poznasz

1. Wykorzystanie symboli, metafor, bajek i snów w psychoterapii

Pomoże Ci to w uzyskaniu lepszego wglądu w siebie i swoje emocje, często takiego, który jest ciężko osiągnąć “tradycyjnymi” metodami terapeutycznymi.

Prowadząca

Prowadząca - Marta Maryl

Marta Maryl

dr n. med.

➡️ Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; terapeutka, trenerka psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy.

➡️ Od około 16 lat prowadzi praktykę własną, superwizorka-aplikantka PTP. Trenerka psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy. Wykładowczyni w szkołach psychoterapii.

Opinie o prowadzącym

Pani prowadząca mówiła wyraźnie, rzeczowo, podawała przykłady z własnej praktyki – to jest dla mnie szczególnie cenne.

Katarzyna

Bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, zwłaszcza przez praktyczne ujęcie tematu. Bardzo cenię dr Maryl za profesjonalizm, ale także za cenne rady praktyka – to już kolejne moje szkolenie z Panią doktor.

Marcin

Kontakt


warsztaty@szkoladialog.pl

+48 799 028 401