Nowość! Zajęcia co tydzień, w piątki

ORGANIZACJA SZKOLENIA

Szkoła Psychoterapii Dialog wprowadza zupełnie nowe rozwiązanie dla Kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem 4-letniego kursu z psychoterapii  we wrześniu 2023 roku ruszy nowa grupa, która będzie miała zajęcia raz w tygodniu, w piątki w godz. 8:00-17:00.

Będzie to pierwsza taka grupa w Polsce, ponieważ aktualnie zajęcia w szkołach psychoterapii odbywają się podczas weekendowych zjazdów, z reguły raz w miesiącu. Otwierając grupę, chcemy uszanować różnorodność potrzeb naszych studentów i jeszcze lepiej dopasować się do ich potrzeb.

Jakie są zalety grupy piątkowej?

 • Jest to dobre rozwiązanie dla osób aktywnych, które chcą połączyć pracę zawodową, rozwój, obowiązki domowe, a jednocześnie mieć przestrzeń na realizację swoich pasji, czas z najbliższymi, weekendowy odpoczynek.
 • Idealne dla osób, które mają rodzinę i wolałyby nie przeznaczać jednego weekendu w miesiącu na zjazd.
 • Cotygodniowe spotkania ze swoją grupą, z wykładowcami, z różnymi obszarami psychoterapii pozwolą na bieżąco, systematycznie uczyć się nowych zagadnień. To zupełnie nowa jakość!

Jak będzie wyglądał plan zajęć?

 • Zajęcia przez cały okres trwania nauki odbywać się będą raz w tygodniu – w piątki (8:00-17:00 lub 8:00-14:00 w zależności od zjazdu). Również grupy self experience, grupy Balinta i grupy Genogramowe będą odbywać się w piątki.
 • Dodatkowo w trakcie 4-letniego kursu przewidziane są dwa kilkudniowe treningi wyjazdowe (na początku i po 2 roku szkolenia).
 • Jeśli chcesz rozpocząć naukę w Szkole Psychoterapii Dialog, a dodatkowo zależy Ci na zachowaniu work life balance, to nowa piątkowa grupa jest właśnie dla Ciebie.

To warto wiedzieć!

 • Program 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dialog oparty jest na podejściu integracyjno-systemowym,
 • 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Dialog jest od 2003 roku akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne,
 • Szkolenie przygotowuje słuchaczy do ubiegania się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego,
 • Przygotowujemy do pracy terapeutycznej z dorosłymi, dziećmi, młodzieżą, oraz z parami i rodzinami,
 • Studenci mogą bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich szkoleniach online na Dialoteka.pl,
 • To jedyna w Warszawie szkoła psychoterapii w nurcie systemowym.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej