Jak prowadzić sesję terapii par? Praktyczne wprowadzenie, krok po kroku do terapii par

WARSZTAT UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNYCH
DLA PSYCHOLOGÓW, PSYCHOTERAPEUTÓW I PEDAGOGÓW

Warsztat, na którym nauczysz się od podstaw, jak prowadzić w praktyce psychoterapię par. Zostanie poprowadzony metodą symulacyjną, czyli proces nauki będzie odbywał się poprzez odgrywanie scen terapeutycznych (z udziałem uczestników warsztatu), połączonych z komentarzem i instrukcjami prowadzenia sesji na żywo. Podczas warsztatu nauczysz się, jak skutecznie prowadzić sesje psychoterapii par oraz jak radzić sobie z najczęstszymi trudnościami.

Prowadzący

dr Bartosz Zalewski

certyfikowany psychoterapeuta

Pracuje z parami w podejściu systemowo-psychodynamicznym. Kierownik projektu badającego efektywność nauczania diagnostyki klinicznej, zrealizowanego na Uniwersytecie SWPS i finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Współautor artykułów opisujących uczenie umiejętności klinicznych metodą symulacji w międzynarodowych czasopismach psychologicznych.

 

➡️ Pracuje z parami w podejściu systemowo-psychodynamicznym. Kierownik projektu badającego efektywność nauczania diagnostyki klinicznej, zrealizowanego na Uniwersytecie SWPS i finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Współautor artykułów opisujących uczenie umiejętności klinicznych metodą symulacji w międzynarodowych czasopismach psychologicznych (Zalewski, Walkiewicz i Guziak, 2020; Walkiewicz, Zalewski i Guziak, 2022; Zalewski, Guziak i Walkiewicz, 2023).

➡️ Współautor podręcznika „Diagnoza w psychoterapii par. Tom I. Diagnoza par w różnych podejściach (2021); Tom II. Specyficzne zjawiska z diagnostyce par (2022)” wraz z Hanną Pinkowską-Zielińską oraz współtwórca ogólnopolskich „Standardów prowadzenia procesu diagnozy psychologicznej” (Paluchowski, Filipiak, Zalewski i Tarnowska, 2015).

➡️ Propaguje wiedzę naukową z zakresu psychoterapii par, m.in. poprzez blog: https://terapiarodzinbadania.wordpress.com

Czego się nauczysz?

🟡 Nauczysz się, jak radzić sobie z najczęstszymi problemami i trudnościami, jakie pojawiają się podczas pracy z parami.

🟡 Otrzymasz niezbędne narzędzia i wiedzę potrzebną Ci do rozpoczęcia pracy terapeutycznej z parami

🟡 Zrozumiesz, jak wygląda w praktyce psychoterapia par oraz jakimi prawami oraz jaką dynamiką rządzi się ten rodzaj pracy terapeutycznej oraz zobaczysz i doświadczysz na sobie, jak w praktyce wygląda prowadzenie sesji psychoterapii par.

Certyfikat

Jako uczestnik otrzymasz certyfikat uczestnictwa wydany przez Szkołę Psychoterapii Dialog.

Dla kogo jest ten warsztat?

Zapisz się na warsztat, jeśli pracujesz w roli psychologa, psychoterapeuty, pedagoga i chcesz zacząć pracować terapeutycznie z parami. Warsztat przeznaczony jest dla osób, które mają już doświadczenie terapeutyczne z pracy indywidualnej i chcą nauczyć się pracować również w praktyce z parami w gabinecie. Zapraszamy również osoby, które stawiają pierwsze kroki w terapii par i chcą udoskonalić swój warsztat pracy.

W trakcie warsztatów

Nauczysz się

Dowiesz się

Opinie